PZU Trasa Zdrowia 17-23.08.2015

Już od premiery PZU Trasy Zdrowia na Trasie sporo się działo. Tydzień 17-23 sierpnia obfitował w zajęcia na trasie. Najbardziej aktywnym instruktorem zaangażowanym w zajęcia na Trasie jest na chwilę obecną Pan Waldemar Gajowniczek, który wykorzystuje instalacje na Trasie zarówno do treningów grupy Seniorek z Uniwersytetu Trzeciego Wieku jak również do rozgrzewki sekcji lekkoatletycznej prowadzonej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Braniewie.

SONY DSC

 

Pan Gajowniczek nie jest trenerem pasywnym – ćwiczy razem ze swoimi podopiecznymi i pewnie w tym cały sekret jego kondycji. Młodzi instruktorzy nie zostają jednak w tyle Kalina i Rafał Jakimczuk wraz z grupą młodych piłkarzy również korzystają z Trasy przy okazji treningów piłki nożnej – jako absolwenci AWF doskonale wiedzą, że instalacje dają możliwość do doskonałej rozgrzewki również dzieciom w wieku 6-7 lat.

Oczywiście dzieciaki poza wykonywaniem prezentowanych ćwiczeń są bardzo kreatywne i wykorzystują instalacje do zabaw. Nam jako operatorowi lokalnemu wspaniale jest obserwować, że wykazany w czasie konsultacji entuzjazm wciąż nam towarzyszy na Trasie.

4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.